fbpx
Дітям

Уроки для 6-9 років

Класичне фортепіано

Індивідуальні заняття

Уроки фортепіано - класика

Естрадне фортепіано

Індивідуальні заняття

Універсальний інструмент

Грайте сучасні пісні, підбирайте на слух музику з кінофільмів, музичних хітів, або компонуйте її самі! Ну а ми доведемо вам, що це не складно, а фортепіано - це аж зовсім не тільки класика.

Академічний вокал

Індивідуальні уроки

Вражаюча сила голосу

Еталонний напрям навчання, основною метою якого є постановка голосу. Може стати базою для подальшого музичного навчання або підійте тим, хто хоче дійсно вивести на новий рівень звучання свого голосу.

Естрадний вокал

Індивідуальні уроки

Ідеальне рішення

Естрадний вокал поєднує в собі частинки від кожного музичного жанру, що дозволяє не лише виконати постановку голосу та навчити дитину співати, а й гарантувати їй можливість виконувати будь-які музичні твори вільно.

Етно вокал

Індивідуальні уроки

Напрям "з родзинкою"

Ваща дитина хоче не просто співати, а мріє бути в своєму унікальним виконавцем? Тоді етно вокал - те, що треба. Неймовірно трендовий напрям, що поєднує в собі естрадний, народний вокал та сучасні інструменти і ритми.

Kids star

Вокальний колектив

Групові заняття вокалом

Разом співати веселіше! А ще на таких уроках ми не лише співаємо, а й пізнаємо основи акторської майстерності та використовуємо різноманітні музичні інструменти.

Ударні

індивідуальні заняття

Майбутньому ударникові

Гра на ударній установці - це перш за все відчуття ритму. Але окрім цього, це ще й захоплююче розвиваюче заняття та предмет гордості серед однокласників! ;)

Укулеле

індивідуальні уроки

Гавайська гітара

Трендовий напрям, що однозначно сподобається як хлопчикам, так і дівчаткам! Унікальна маленька гітара легка в опануванні та вражаюча в своїх музичних можливостях. Окрім того, з неї можна починати вивчення класичної гітари.

Класична гітара

Індивідуальні заняття

Класична гітара

Класична гітара - не тільки чи не найпоширеніший інструмент сьогодення, а ще й безпрограшний варіант, якщо ви бажаєте почати опановувати музику з широким діапазоном жанрів виконання.

Акустична гітара

індивідуальні заняття

Акустична гітара

Сьогодні цей тип гітар є одним з найбільш популярних та поширених. Вона підходить для неакадемічного виконання музики в найрізноманітніших стилях: від класики до фолку, від року до блюзу та будь-чого, що вам заманеться.

Бас-гітара

індивідуальні уроки

Бас-гітара

Басист - це завжди круто! Премет гордощів та щорого захоплення - бас-гітара стане прекрасним варіантом для опанування вашою дитиною, якщо вона обожнює бути в центрі уваги.

Електрогітара

індивідуальні уроки

Електрогітара

У вас підростає маленький рокер? Ваша дитина в захваті від потужних запальних ритмів та єлектро-музики? Тоді електрогітара - ваш вірний вибір!

Саксофон

Індивідуальні уроки

Саксофон

Для справжніх майбутніх джазменів і не тільки! Один з найбільш стильних духових інструментів сьогодення чекає на вас в Сучасній музичній академії Мелоді!

Скрипка

індивідуальні заняття

Скрипка

Один з найвідоміших музичних інструментів у світі, що століттями не втрачає своєї популярності та підходить для виконання музики в будь-якому жанрі.

Електро-скрипка

індивідуальні уроки

Електроскрипка

Бандура

індивідуальні заняття

Унікальний інструмент

Бандура - це вже давно не тільки про народну класику. Топовий за переглядами інструмент на YouTube, предмет щирого захвату іноземців, вірний товариш переможців міжнародних музичних конкурсів та просто інструмент з унікальним звучанням.

Cопілка, блок-флейта

Індивідуальні уроки

Сопілка та блок-флейта

Ідеальний інструмент для початківців! Легкі в опануванні та дуже мелодійні по звучанню сопілка та блок-флейта точно сподобаються вашій дитині. Окрім того, заняття на цих інстументах укріплюють імунну систему дитини.

Панфлейта

індивідуальні уроки

Флейта пана

Экзотичний та надзвичайно мелодійний інструмент, що нікого не залишить байдужим!

Флейта

індивідуальні уроки

Флейта

Мелодійний духовий інструмент, що зачаровує своїм звучанням і сприяє укріпленню дихальної системи дитини.

Етно барабани

індивідуальні заняття

Етно барабани

Джембе, дарбука, бонго, кахон, глюкофон... Подаруйте своїй дитині захоплюючі заняття на екзотичних барабанах, що не тільки розів'ють її музичні здібності, а й подарують веселі моменти та чисте захоплення грою.

Аккордеон

Індивідуальні уроки

Аккордеон

Домра, мандоліна

індивідуальні уроки

Домра, мандоліна

Мелодійні інструменти, що підійдуть як хлопчику, так і дівчинці.

Гра на барабанах

Групові заняття

Групова гра на етно барабанах

Разом грати веселіше!

Банджо

індивідуальні заняття

Банджо

Американьске банджо - основа традиційних фолк- та джазових мелодій. А ще - це унікальний та захоплюючий інструмент, гру на якому варто спробувати!

Акторська майстерність

групові заняття

Групові заняття

Розвивайте артистичність, пластичність, комунікабельність та пластичність мислення в невимушеній атмосфері гри. Міні-рупи гарантують дитині комфорт та максимальну увагу викладача.

Не можете визначитися?

Зателефонуйте нам, і ми допоможемо обрати заняття саме для вашої дитини!