fbpx
Підліткам

Уроки для 10-16 років

Класичне фортепіано

Індивідуальні заняття

Уроки фортепіано - класика

Гра на класичному фортепіано - ідеальний базовий варіант для опанування. 

Естрадне фортепіано

Індивідуальні заняття

Фортепіано - це не лише класика

Мрієте грати на естраді? Виконувати сучасні пісні, саундтреки, складати власну музику?  Тоді естране фортепіано - саме те, що вам потрібно!

Джазове фортепіано

Індивідуальні уроки

Джаз та імпровізація

Джаз - це особливий вид музики. Обираючи курс джазового фортепіано, ви обираєте унікальну, авторську, музику, експресію, вміння передавати настрій та думки за допомогою імпровізації; талант розфарбувати навіть відомі композиції у свої власні тони.

Естрадний вокал

Індивідуальні уроки

Ідеальне рішення

Мікс музичних жанрів, широкий діапазон "використання" голосу, та гарантована можливість опанувати виконання музичних творів у будь-якому жанрі. Окрім тих, хто мріє про велику естраду, курс підійде також тим, хто ще не визначився з подальшим напрямом і просто хоче начитися круто співати.

Етно вокал

Індивідуальні уроки

Напрям "з родзинкою"

Трендовий напрям, що поєднує в собі естрадний, народний вокал та сучасні інструменти і фолк-ритми. Якщо ваш голос можна выднести до категорії "народних", або ви хочете займатися тим, що має дійсно унікальне забарвлення і високу оцінку слухача - етно вокал - ваш вибір!

Академічний вокал

Індивідуальні уроки

Вражаюча сила голосу

Еталонний напрям навчання, основною метою якого є постановка голосу. Може стати базою для подальшого музичного навчання або підійте тим, хто хоче дійсно вивести на новий рівень звучання свого голосу.

Рок вокал

Індивідуальні уроки

Уроки рок вокалу

Рок - це не лише потужні баси, а й неймовірна сила голосу і харизма вокального виконавця. Співати в жанрі рок не так легко, як може здатися спочатку, та результати варті зусиль в навчанні!

Хіп-хоп

Індивідуальні уроки

Будь в тренді!

Джазовий вокал та імпровізація

Індивідуальні заняття

Вражай голосом!

Унікальний напрям, що поєднує в собі розкішні ритми та вокальну імпровізацію, що  утворюють неповторний вокальний стиль та звучання, які стають візитівкою виконавця.

Teen star

Вокальний шоу-бенд

Групові заняття вокалом

Співаємо, граємо на музичних інструментах, вивчаємо основи акторської майстерності... І все це ми робимо надзвичайно круто на заняттях "Teen Star"!

Ударні

індивідуальні заняття

Ударна установка

Гра на ударній установці - це перш за все відчуття ритму. А ще - зіркова "позиція" в музичних бендах та безмежні можливості для імпровізації.

Укулеле

індивідуальні уроки

Гавайська гітара

Трендовий напрям, що підкорює YouTube та західну естраду! Запальні ритми та задумливі мелодії, сучасна музика та класика, сайндтреки та просто імпровізація - грайте те, що вам подобається, на цій маленькій гавайській гітарі.

Класична гітара

Індивідуальні уроки

Класична гітара

Класична гітара - не тільки чи не найпоширеніший інструмент сьогодення, а ще й безпрограшний варіант для початкового опанування музичних основ та отримання навичок, достатніх для виконання максимально широкого діапазону музичних жанрів.

Акустична гітара

індивідуальні заняття

Акустична гітара

Сьогодні цей тип гітар є одним з найбільш популярних та поширених. Вона підходить для неакадемічного виконання музики в найрізноманітніших стилях: від класики до фолку, від року до блюзу та будь-чого, що вам заманеться.

Бас-гітара

індивідуальні уроки

Бас-гітара

Басист - це завжди круто! Премет гордощів та щирого захоплення - бас-гітара стане прекрасним варіантом для опанування,якщо ви мрієте грати вгрупі та бути в центрі уваги.

Електрогітара

індивідуальні уроки

Електрогітара

Ви в захваті від потужних ритмів, гучних басів та електро-музики? Тоді електрогітара - ваш вірний вибір!

Саксофон

Індивідуальні уроки

Саксофон

Один з найбільш стильних духових інструментів сьогодення чекає на вас в Сучасній музичній академії Мелоді! 

Скрипка

індивідуальні уроки

Уроки скрипки

Один з найвідоміших музичних інструментів у світі, що століттями не здає позиції своєї популярності та підходить для виконання будь-якого жанру музики.

Електро-скрипка

індивідуальні уроки

Електроскрипка

Електроскрипка - один з найпопулярніших музичних інструментів сьогодення, що давно вийшов далеко за рамки поняття єдиного жанру та стилю.

Етно бандура

індивідуальні уроки

Унікальний інструмент

Бандура - надзвичайно мелодійний український інструмент, що заслужено вражає не тільки українських слухачів, а й іноземців.

Сучасна бандура

індивідуальні уроки

Уроки гри на бандурі

Бандура - це вже давно не тільки про народну класику. Топовий за переглядами інструмент на YouTube, предмет щирого захвату іноземців, вірний товариш переможців міжнародних музичних конкурсів та просто інструмент з унікальним звучанням.

Cопілка

Індивідуальні уроки

Уроки гри на сопілці

Ідеальний інструмент для початківців та чудовий варіант для тих, хто хоче мати змогу грати будь-коли та будь-коли (адже окрім мелодійності, сопілка - це ще й зручність).

Панфлейта

індивідуальні уроки

Флейта пана

Экзотичний та надзвичайно мелодійний інструмент, що нікого не залишить байдужим!

Флейта

індивідуальні уроки

Флейта

Мелодійний духовий інструмент, що зачаровує своїм звучанням! Надзвичайно ніжна та мелодійна - вона ідеально підійде романтичним натурам та любителям класики.

Джембе

індивідуальні заняття

Африканські джембе

Захоплюючі уроки гри на цьому етно барабані не залишать байдужим нікого!

Дарбука

індивідуальні заняття

Арабська дарбука

Створюйте свій власний джем з цим неповторним та інтригуючим інструментом! 

Бонго

індивідуальні заняття

Кубинський бонго

Ударний інструмент, неповторний у своєму сольному звучанні та запальна "перчинка" в поєднанні з іншими видами музичних інструментів.

Кахон

індивідуальні заняття

Перуанський кахон

Унікальний інструмент, що фантастично звучить ак соло, так і "родзинкою" будь-якого бенду.

Аккордеон

Індивідуальні уроки

Уроки естрадного аккордеону

Інструмент широких можливостей та різноманітних жанрів. Ну а ще, це дійсно стильний інструмент. Не вірите? Приходьте на пробний урок в Академії Мелоді та переконайтеся особисто!

Домра, мандоліна

індивідуальні уроки

Домра, мандоліна

Гра на барабанах

Групові заняття

Групова гра на етно барабанах

Заняття, на яких можна не просто грати музику, а й релаксувати! Це точно мрія! Приходьте та весело проводьте час, граючи на джембе, дарбуці, кахоні та бонго.

Акторська майстеpність

групові заняття

Уроки акторської майстернсті

Прекрасний варіант для музикантів, що лише починають свою кар'єру та всіх, хто хоче розвинути свою артистичність, пластичність, харизму та швидкість мислення.

Не можете визначитися?

Зателефонуйте нам, і ми допоможемо обрати заняття саме для вашої дитини!