Сучасна музична академія MELODI — Вокал

Уроки справжнього вокалу

Навчитися співати може кожен!

Зняття вокалом повинні приносити задоволення і радість, тому ви будете вчитися співати, виконуючи на уроках свої улюблені композиції.


Ми разом пройдемо шлях від перших нот до ваших професійних виступів на сцені.


Якщо ви давно хотіли співати, але боялися спробувати, час прийшов! Не відкладайте на завтра свої мрії, адже виконати їх легше, ніж вам здається


Навчання вокалу - це цікава і тонка робота, але під керівництвом хорошого педагога ви зможете досягти прекрасних результатів!


Навчаємо вокалу за напрямами:

Естрадний вокал

Естрадна музика поєднує в собі частинки всіх музичних жанрів, але найбільше вона взяла з джазу, року, соулу та народної музики.

Володіння великим набором вокальних технік (вібрато, гліссандо, субтоном, фальцет, белтінг, мікст, розщеплення та ін.), котре сприяє виконанню пісень в будь-якому жанрі, є характерною рисою естрадного співака.

Це найпопулярніший вокальний напрямок в нашій Академії

Джазовий вокал

Щоб стати джазовим вокалістом, потрібно, в першу чергу, любити цю музику всією душею. Мати ідеальне почуття ритму, відчувати форму та гармонію.

На уроках джазового вокалу в Сучасній музичній академії MELODI вас очікує старанний розвиток рухливості голосу та вміння імпровізації, без яких джазовий спів не існує.

Рок вокал

Рок-вокалісти відрізняються неймовірною харизматичністю, емоційністю, експресією та яскравою подачею.

Рок-вокалу властивий широкий вокальний діапазон та тверда атака звуку. Смислове навантаження - невід'ємна частина цієї музики, і щоб донести сенс та енергетику пісні, вокалісту потрібна серйозна підготовка.

Етно вокал

Етно вокал – це неймовірне поєднання естрадного вокалу,народного вокалу з сучасними ритмами, електронною музикою та колоритними інструментами.

Академічний вокал


Класичний вокал – залишається еталонним видом вокалу, основою якого є постановка голосу.

На відміну від естрадного вокаліста, якого потрібно підсилювати на концертах, оперний вокаліст може озвучити зал тільки силою свого голосу.

Вокал для малюків

Спеціальний розвиваючий напрям для найменших!

Заняття вокалом для малюків від 3.5 років проходять в легкій ігровій формі, дозволяючи вашій дитині одночасно розвиватися та весело проводити час.

Вокал з нуля і до зірки:

Новачкам

Наші педагоги завжди враховують побажання, цілі, та причину, за якої людина вирішила займатися вокалом.

Виходячи з цього, розробляється індивідуальний план занять, котрий буде ідеально підходити саме вам.

Починається навчання завжди з основи - постановки дихання, дикції і артикуляції, формування співочого звуку. Заняття проходять легко і комфортно, адже ви навчаєтеся, виконуючи імпонуючі вам пісні в межах свого вокального діапазону.

Любителям

Один з найцікавіших рівнів підготовки: учень володіє базовими знаннями і вже може виконувати улюблені пісні.

На цьому етапі ми формуємо індивідуальну манеру виконання. Вчимося співати в різних жанрах з урахуванням стилістичних особливостей музики, починаємо освоювати різні вокальні техніки.

Мета етапу - сформувати власний стиль виконання.

Професіоналам

З досвідченими ми працюємо над освоєнням професійних вокальних технік, над підбором репертуару і розкриттям сценічного образу.

На цьому етапі урок являє собою мікс занять по вокалу, акторської майстерності та сценруху, розробки особистого репертуару, запису на студіях та підготовки до зйомки кліпів.

Наше завдання - формування неповторного артиста.

Види вокалу:

Естрадний вокал

З цим стилем ми стикаємося найчастіше, але не варто ставити знак рівності між естрадою і попсою. Все-таки Арета Франклін, Уїтні Х'юстон, Сем Сміт, Ніна Сімон, Адель - виконавці високого класу!

Справжній естрадний вокал - це синтез різних вокальних напрямків. Займатися з педагогом необхідно перш за все для того, щоб освоїти базу: співоче дихання, опора звуку, чистота інтонації, дикція артикуляція ... Тим більше, що заспівати один в один з Beyonce, навряд чи у вас вийде. Та й навіщо? Адже набагато цікавіше знайти свою манеру, розкрити всі фарби свого голосу, ніж пародіювати вже відомих виконавців.

Від естрадного вокаліста вимагається відкритість і природність звучання, правильні вокальна позиція і опора звуку, різноманіття тембральних відтінків голосу. та іншими співочими прийомами ви можете опанувати на уроках естрадного вокалу.

Loading...

Рок вокал

Loading...

Рок-вокалісти прагнуть співати потужно, експресивно. Емоції в їх співі важливіші гладкості звучання. Голос Ліззі Хейл з Halestorm називають найсильнішим і найвпізнаванішим в сучасній рок-музиці. Він звучить злегка грубо, рівно і дуже яскраво.

Рок-напрямок вузька спеціалізація, яка вимагає певних нових навичок. Тут-то і виявляються відмінності від традиційної подачі голосу - рок-вокалісти готують свій голосовий апарат до більш жорсткої і грубої роботи. Любителі найбільш важких метал-стилів освоюють такі прийоми, як скрім, гроул. Та не забувайте, що в рок-вокалі особливо важлива міцна база, яку можна отримати лише навчаючись у професійного педагога.

Джазовий вокал

Чітко сформулювати визначення джазового вокалу складно. Кожен виконавець створює свій власний стиль співу, виходячи з можливостей свого голосу. 

Джазова манера виконання вимагає бездоганного відчуття ритму, гармонії, та володіння різними техніками звукоутворення.

Вокал цього стилю часто наслідує інструментальні імпровізації, а виконавці, аби домогтися особливого звучання, часто культивують голосові недоліки: хрипоту, сипіння, часткове незмикання зв'язок, горлове і носове звучання, відсутність кантілени, неприродну перебільшену вібрацію.

Loading...

Этно вокал

Loading...

Сучасне поєднання народного та естрадного вокалу з елеменами фольклору. Це унікальний мікс сучасної музики та народного фольклору.

Етно вокал має характерне відкрите звучання голосу. На відміну від академічного співу, в народному співі голосові зв'язки змикаються сильніше і в більшій мірі використовується грудний резонатор.

Механізм утворення звуку при співі - дуже тонкий апарат, котрий залежить від багатьох чинників і є суто індивідуальним. Наш голос настільки рухливий, що при навіть невеликій зміні інтонації чи зусиль змінює фарби. Саме завдяки цьому у людини є можливість використовувати найрізноманітніші манери виконання і комбінації звуків.

Академічний вокал

Найбільш визнаний, хоч і не найпопулярніший на сьогодняшній день стиль, з'явився ще в XVII столітті. Академічний спів передбачає високу позицію голосового апарату, сильне дихання, згладження голосних звуків і змішання регістрів, широкий вільний діапазон від найнижчих до найвищих звуків. Надзвичайно важливою також э сила голосу, здатна забарвити своїм звучанням навіть величезний концертний зал.

Академічний спів дає гарну вокальну базу. Виконавцям-початківцям часто здається, що вони не зможуть виконувати нічого, крім оперних партій, романсів і духовної музики. Але насправді, якщо займатися академічним вокалом у гарного педагога, то згодом ви зможете співати в будь-яких напрямках.

Loading...

Вокал для малюків

Loading...

Заняття вокалом для малюків можуть стати чудовим всебічно розвиваючим напрямом для вашого малюка. В Сучасній музичній академії MELODI ми знаємо, як знайти підхід до вашої дитини та розвити в ній природні таланти в цікавій формі.

Заняття вокалом в академії Мелоді:

  • розвивають слух і почуття ритму;
  • прищеплюють музичний смак;
  • покращують пам'ять (оскільки дитині потрібно запам'ятовувати мелодію, текст, паузи, ритм та ін.);
  • сприяють розвитку здібностей до імпровізації;
  • стимулюють мовну активність (в процесі співу дитина не просто чітко промовляє слова, а й проспівує їх);
  • нормалізують, розвивають і покращують дихальну функцію;
  • ефективно усувають мовні порушення; розвивають комутативність, уважність, доброзичливість та вміння працювати в колективі;

Важливо пам'ятати, що такі заняття неможливі без участі висококваліфікованих педагогів, які вміють працювати з найменшими співаками, роблячи уроки цікавими, ненав'язливими та продуктивними. Обираючи нашу Академію, ви можете бути певні, що обираєте найкращих!

Групові вокальні заняття:

Baby Star

вокальный колектив

Вокальньний колектив для 3-5 років

Цікаві групові вокальні заняття для вашого малюка з використанням елементів гри на музичних інструментах та рухливих вправ

Kids Star

вокальный колектив

Вокальньний колектив для 6-9 років

Групові вокальні заняття для дітей з використанням елементів гри на музичних інструментах та елементів акторської майстерності. 

Teen Star

вокальный колектив

Вокальньний колектив для 10-17 років

Групові вокальні заняття для підлітків з використанням елементів гри на музичних інструментах та елементів акторської майстерності. 

Music Star

вокальный колектив

Вокальньний колектив для дорослих

Групові вокальні заняття для дорослих. На занятях окрім вокалу торкнемося вивчення ключових елементів акторської майстерності. 

Отримайте заняття в подарунок: