Сучасна музична академія MELODI — Уроки гри на гітарі на

Уроки гри на гітарі

Захоплюючі та результативні заняття на гітарі в Сучасній академії MELODI підходять для всіх: від новачка до профі, від малюків до дорослих - навчайтесь в задоволення!
Бас-гітара

Бас-гітара

Електрогітара

Електрогітара

Класична гітара

Класична гітара

Акустична гітара

Акустична гітара

Укулеле

Укулеле

Обирай свою!

Детальныше про види гітар та напрямки навчання:

Класична гітара

Класична гітара, мабуть, є найпоширенішим музичним інструментом сьогодення, котрий можна почути як на великій сцені або музичному фестивалі, так і на дружніх посиденьках чи в колі сім'ї.

По своїй будові, класична гітара має достатньо широкий гриф, об'ємний корпус, та як правило, синтетичні струни (хоча тут справа в смаку і музикант може встановити будь-які струни на свій інструмент).

Кажучи про те, що гітара класична, мають на увазі не тільки її будову, але й пальцевий спосіб витягання звуку, котрий дозволяє одному виконавцеві грати за дві або три гітари.

Пояснюємо: В музичних гуртах гітари діляться по функціях: соло, ритм, бас (бачили, як на сцені виступає одразу декілька гітаристів?). Кожен з цих інструментів грає щось своє, внаслідок чого, власне, і складається ансамбль. Класичний же стиль звуковідтворення дає можливість одному виконавцеві зіграти за три ці гітари.

Отож, без упередження можна сказати, що класична гітара - безпрограшний варіант, якщо ви бажаєте почати опановувати музику з широким діапазоном жанрів виконання.

Loading...

Акустична гітара

Loading...

Акустична гітара належить до групи струнних щипкових музичних інструментів. Свою назву вона отримала за спосіб посилення звуку без використання електрики. Сьогодні цей тип гітар є одним з найбільш популярних та поширених. Вона підходить для неакадемічного виконання музики в найрізноманітніших стилях: від року до блюзу і багато чого іншого.

Цікавий факт - собливо акустична гітара прославилася завдяки циганській і кубинській народній музиці, а саму назву «акустична» можна трактувати по-різному: з одного боку, вона вказує на спосіб підсилення звуку з допомогою резонатора в корпусі інструмента, без залучення електрики. З іншого – це окремий різновид гітар з металевими струнами і корпусами на зразок Джамбо, Дредноут і Фолк.

Електрогітара

Хто з нас, ще з дитинства, хоча б раз не мріяв опинитися на місці зірок сцени, котрі так вправно грають на електрогітарі в улюбленому гурті? Хоча, мрія опанувати єлектрогітару підвласна людям будь-якого віку, адже цей інструмент дійсно крутий. 

Поєднуючи в собі класику та сьогоденність, він здатен видавати в умілих руках просто фантастичні меодії, що підкорюють серця мільйонів!

Тож в чому відмінність електрогітари від звичайної? Тут все просто. Електрогітари - це гітари, що якісно звучать, тільки коли підключені до спеціальної апаратури.

А відповідь на те, чи варто починати опановувати цей інструмент "з нуля" не маючи жлдної музичної підготовки - дещо складніша. Справа в тому, що ми радимо вам освоїти спочатку курс класичної гітари, а вже потім пересідати на електрогітару. Чому? Тому що електрогітара не виникла раптом, нізвідки, а є прямою спадкоємицею гітари класичної. Тому і техніка використання лівої руки в цих типах гітар однакова, не дивлячись на різну їх конструкцію і призначення. Звичайно, якщо дуже хочеться - можна починати і без відповідних знань, але тоді на отримання гарного результату у вас піде значно більше часу.

Маєте питанння чи не можете вирішити, яка гітара вам підійде краще чи достатньо вашого рівня знань класичної гітари для опанування її електро- родички? Приходьте до нас на Вільямса 6, і ми з задоволенням допоможемо вам визначитися!

Loading...

Бас-гітара

Loading...

Як і електрогітара, бас-гітара сама по собі не звучить і потребує гри в парі з комбопідсилювачем.

Електричну бас-гітару хоча і можна назвати відносно молодим інструментом, але вона вже досить міцно влаштувалася в більшості стилів сучасної музики. Її появу не можна назвати випадковою. Для цього були певні умови.

Звук гітари, яка була електрифікована раніше, був і так досить гучним і таким, що виділяється. Та й ударні мали достатньо потужне звучання. Аби басовий тембр звучав досить голосно і насичено в загальному звучанні, акустичний інструмент повинен мати велику площу поверхні деки, як наприклад, у контрабаса. Але цей інструмент, хоча і володіє достатньо стильним зовнішнім виглядом і звучанням і є невід'ємною частиною деяких музичних стилів (рокабіллі і сайкобілі), але має досить великі габарити, чого творці нового інструменту, ймовірно, намагалися уникнути. Область застосування акустичної бас-гітари досить вузька, і її однаково доводиться подзвучувати або за допомогою мікрофона, або за допомогою вбудованого звукознімача, але це не заважає музикантам створювати шедеври використовуючи лишень її.

Тож якщо ваша мрія стати басистом - чекаємо на вас в Сучасній музичній академії Мелоді!

Укулеле (гавайська гітара)

Маленька гітара з безмежними можливостями! Забігаючи наперед - певно тому вона настільки популярна нині не лише в себе на батьківщині, а й по всьому світі, у всіх вікових груп.

Укулеле – це чотириструнний музичний інструмент, який вважається одним з різновидів гітари та вперше з'явився на Гаваях. Популярність укулеле нині регламентована ще й тим, що її дуже просто освоїти. Звичайно, укулеле має вужчий діапазон можливостей для вибору жанру музики, ніж, наприклад, гітара, але величезна кількість відео на Ютуб переконує нас в тому, що якщо у вас є хист і фантазія, ви можете грати на ній практично що завгодно.

Якщо ви не наважуєтесь на освоєння повноцінної гітари, цінуєте компактність та мобільність, бажаєте знайти свій інструмент для приємного дозвілля - укулеле саме те, що вам треба!

Loading...

Гітара для дітлахів

Loading...

Хто сказав, що гітара - лише для дорослих? За рахунок своєї конструкції та різноманіття видів, форм і розмірів, опановувати її можуть навіть дітлахи від 4 років. А в нашій Сучасній музичній академії MELODI такі заняття ще й виділені в окремий напрям, аби вашій дитині навчатися було весело, комфортно та продуктивно.

Тож, якщо ваш малюк вже проявляє задатки музиканта, не варто чекати, поки йому виповниться N років, просто приводьте його до нас, щоб відкрити для нього чарівне звучання гітари, таємницю аккордів та симфонію струн.

Цікаво знати, що для дітлахів заняття на гітарі принесуть не лише музичну користь (окрім таланту, розів'ють музичний слух, смак та артистизм) а й корисно вплинуть на дрібну моторику рук, підвищать здатність до концентрації, імпровізації та комунікабельність.

Також зазначимо, що наші педагоги спеціально підготовані до занять з найменшими нашими учнями, тож з легкістю знайдуть спільну мову та стануть надійними провідниками для вашої дитини в чарівний світ музики.

Отримайте заняття в подарунок: