Сучасна музична академія MELODI — Фортепіано

Уроки гри на фортепіано

Фортепіано - інструмент безмежної кількості тембрів, емоцій і музичних стилів.

Акустичне фортепіано звучить особливо, і "спілкується" з музикантом окремою мовою. Kише на акустичному інструменті ви відчєте, як кожний ваш рух і зусилля створюють неповторний, живий, багатогранний і ні на що не схожий звук.


Акустичне фортепіано
Цифрове піаніно

З цифровим фортепіано ваша музика набуде нового звучання за рахунок великого вибору тембрів та вбудованого ревербатора. А можливість підключення до гаджетів відкриє світ безмежних можливостей.


Гра на фортепіано для кожного:

Початківці

З піаністами-початківцями ми працюємо над пьесами. Вчимося вільному володінню інструментом, розумінню музичних законів та вмінню зіграти по нотах будь-який твір для фортепіано.

Любителі

З більш досвідченими учнями ми граємо улюблені твори. Студент набуває нових навичок гри та удосконалює вже наявні. В процесі навчання педагог працює над звуком, технікою, постановою рук. Учень грає різноманітні твори прийомами та починає активно виступати на концертах та фестивалях.

Досвідчені

З досвідченими студентами ми формуємо достатньо об'ємний репертуар, що включає в себе віртуозні твори різного стилю і рівня складності. Учні можуть виступати на концертах в складі академічного ансамблю або музичного гурту. Можлива підготовка учнів до різних конкурсів фортепіано.

Пропонуємо навчання грі на фортепіано в Києві:

Естрадне фортепіано

Цей напрям в першу чергу розрахований на тих учнів, котрі прагнуть не лише навчитися грати твори по нотам, але и власноручно, на слух підбирати улюблені мелодії, в тому числі з популярних естрадних та джазових пісень, музику з кінофільмів, та створювати власні твори. На заняттях з естрадного фортепіано величезну увагу ми приділяємо розвитку мелодійного та гармонічного слуху, музичної пам'яті, почуття ритму.
Loading...

Класичне фортепіано

Loading...

Якщо ви в захваті від глибини та багатогранності класичної музики, вас захоплює велич та глибинна суть класики, вам хочеться долучитись до нетлінних шедеврів та позмагатися за звання віртуоза з відомими майстрами фортепіано - класичний напрям - саме те, що вам потрібно, а наші педагоги допоможуть вам опанувати цей чарівний світ і його тонкощі.

Джазове фортепіано та імпровізація

Джаз - особливий стиль, що повністю залежить не лише від майстерності виконавця, а і від його вміння імпровізувати, створювати щось нове та незвичне прямо під час гри. Щоб грати цю музику - її потрібно відчувати серцем. На уроках з джазового фортепіано ми з вами вивчимо джазові ритми і мелодії, будемо розвивати музичний слух і тренувати почуття ритму. Для джазового фортепіано потрібно приділяти значну увагу вивченню основ гармонії, щоб навчитися робити джазові обробки улюблених пісень і компонувати їх на ходу.
Loading...

Фортепіано для малюків

Loading...

З уроками фортепіано ваших дітлахів чекає цікава і захоплююча подорож у світ музики та музичних творів спеціально для дітей, яка доступна малюкам вже з трьох років.

Фортепіано — один з найдоступніших музичних інструментів для навчання у ранньому віці. Крім того, навчання грі на цьому інструменті сприяє загальному гармонійному розвитку дитини, поліпшує дрібну моторику рук, увагу та зосередженість. Уроки з дітлахами проходять в комфортній та хахоплюючій атмосфері, адже ваша дитина не лише грає, а й спілкується з педагогом, займається пальчиковою гімнастикою, слухає музику, підбирає мелодії "на слух" та вчиться імпровізувати.

Важливо зазначити, що все з першого уроку ми граємо музику, а не вивчаємо правопис окремих нот або теоретичні питання. Програма занять побудована таким чином, щоб теоретичні знання учень отримував зі свого практичного досвіду, адже саме така схема є найбільш ефективною.

Отримайте заняття в подарунок: