fbpx
Малюкам

Уроки для 3-5 років

ОРФ-оркестр

Розвиваючі заняття

Розвиваючі музичні заняття

Грайте, співайте, танцюйте та розвивайтеся за унікальним підходом, що не лише виховує музичні здібності дитини, а й сприяє всебічному розвитку її особистості та зміцненню фізичного здоров'я.

Гра на этно барабанах

Групові заняття

Разом веселіше!

Захоплюючі заняття на етно барабанах чудово розвивають почуття ритму, музичний слух та покращують комунікативні здібності дитини та розширюють її кругозір.

Baby Star

Вокал для малюків

Групові заняття

Ваша дитина обожнює співати? Розвивайте цей талант! В академії Мелоді ми гарантуємо, що групові заняття вокалом будуть не лише корисними для малюка, а ще й веселими, пізнавальними та захоплюючими.

Акторська майстерність

групові заняття

Групові заняття

Розвивайте артистичність, пластичність, комунікабельність та пластичність мислення вашого малюка з малечку! Дякуючи груповому характеру занять - малюки займаються в  невимушеній атмосфері гри.

Вокал

Індивідуальні заняття

Розвивайте талант з малечку

Ваша дитина обожнює співати? А ми знаємо, як вивести це прагнення но новий рівень! Завдяки сучасним методикам викладанням ваш малюк буде навчатися співу граючи, з легкістю та захопленням.

Фортепіано

Індивідуальні заняття

Захоплюючі уроки для найменших

Гітара

індивідуальні заняття

Уроки гітари для найменших

Завдяки сучасним методикам викладання, вам більше не потрібно відкладати навчання гітарі, поки дитина "підросте". Розвивайте талант та даруйте радість свому малюкові вже сьогодні!

Ударні

індивідуальні заняття

Маленькому ударникові

Неперевершене почуття ритму, покращення артистичних, комунікативних та мисленнєвих здібностей, а також чудова основа для подальшого музичного розвитку. Все це - про гру на ударній установці.

Скрипка

Індивідуальні заняття

Уроки для найменших

Укулеле

Індивідуальні заняття

Гавайська гітара

Укулела - маленька гавайська гітара з неповторним звучанням, що зараз занходиться на піку популярності. Навчатися грати на ній легко та весело!

Сопілка, панфлейта

індивідуальні заняття

Мелодійно та весело!

Запрошуємо вашого малюка в чарівний світ сопілки та панфлейти! Легкі, приємні мелодії легко вивчати та відтворювати, а регулярні заняття на цих інструментах ще й сприяють укріпленню легенів.

Бандура

індивідуальні заняття

Унікальний інструмент для унікального малюка!

Не можете визначитися?

Зателефонуйте нам, і ми допоможемо обрати заняття саме для вашої дитини!